Požadovaný text nenalezen. Zvířata, roztoči a další - Alergie a nosní filtr - Nosní filtr jako alternativa roušky a respirátoru proti viru

Doporučujeme

nf-banner-rouska-230

Zvířata, roztoči a další

nf-pes-150

Velkým ochuzením dětského života je nutnost vyhýbat se domácím zvířatům, především kočkám, pokud je na ně dítě alergické. Je několik možností, jak toto omezení řešit:

  • větrání, luxování, čištění koberců
  • využití roztoku, s jehož pomocí se alergeny ze zvířecí srsti odstraní
  • nosní filtry, snižující na minimim množství alergenů, pronikajících do dýchacích cest

Detail

nf-roztoc-150

Přestože je nevidíme, jsou jedním z nejčastějších příčin alergií. Roztoči prospívají všude, kde najdou odpadlé částečky kůže, které pronikají povlečením až do matrací, pod postel a do koberců.

Časté praní, čištění a odstraňování lapačů nečistot pomůže, ale ne v prostředích mimo váš domov. Zde přijdou vhod nosní filtry, které bez ohledu na okolí, které  nezná a nedodržuje protialergické zásady, ale musíte v něm strávit určitou dobu.

Musíte-li spát mimo domov, doporučuje se vzít sebou vlastní protiroztočové povlečení, ubytovací zařízení jím obvykle nejsou vybavena. Doplňkovým opatřením jsou protialergické spreje.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x