Požadovaný text nenalezen. Informace k filtrům pro nos - Filtry pro nos obecně - Nosní filtr jako alternativa roušky a respirátoru proti viru

Doporučujeme

nf-banner-rouska-230

Informace k filtrům pro nos

nf-nos-maly-150

Pro zabránění průniku pylů, plísní, epitelu a roztočů do dýchacích cest bylo v minulosti možné využívat jen hygienické roušky a respirátory nebo se prostředím s alergeny zcela vyhýbat.

Nově je možné využít kvalitní filtry do nosu, nenápadné a účinné, umožňující volný pohyb v prostředích, které vám nebo vašim dětem působily problémy.

Množství alergenů výrazně omezí, stejně jako potřebu léků, které neřešily příčinu - zamezení průniku nežádoucích prvků do organismu.

Detail

ns-mikroskop-150

Na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace k nosním filtrům, například:

Hrozí vdechnutí filtru?

Ne. Spojovník zabraňuje vdechnutí u dětí i dospělých. Filtry by se samozřejmě neměly nacházet v dosahu malých dětí, které by je mohly spolknout.

Jak se filtry aplikují?

Jednoduchým zasunutím do nosu, které je možné opakovat, spojovník umožňuje snadné vyjmutí. Po několika minutách už si přítomnost filtru neuvědomujete.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x